Телефонуйте відразу і отримаєте консультацію!

(097) 212-07-61 (Viber/WhatsApp!)
(066) 255 24 13 (Viber/WhatsApp!)

Заявки на розрахунок приймаються цілодобово

 

Цей вид перекриття створений і використовується в самому різному виконанні тривалий час. Що стосується несучих балок перекриття, то вони виконуються з самих різних матеріалів:

– Армований бетон.

– Деревина з арматурою для посилення.

Зрозуміло, потрібно також додаткове утеплення, і в даному випадку найчастіше використовують вкладиші з пінополістиролу. Як балка у більшості випадків використовується ферма або сталева арка. І з кожним днем збільшується кількість виробників цих конструкцій, часто на ринок виходять поліпшені варіанти з модифікаціями.

Основні особливості збірно-монолітного перекриття “Терива”

У основі системи перекриття розташовані легкі ЖБ-балки, іноді це можуть бути і порожнисті блоки, а монолітна ділянка вже виконується безпосередньо на місці будівництва. І такий варіант виконання має декілька особливостей, які варто виділити :

1. Легкість.

2. Якісна ізоляція.

3. Підвищена міцність.

Технологічні особливості при використанні цього виду перекриття Teriva в приватному будівництві також грають свою роль, що і посилюють до них інтерес, і сприяє зростанню популярності.

Найосновніша особливість будь-яких типів збірно-монолітних перекриттів Терива полягає в тому, що вони в першу чергу створюються для ручного монтажу в майбутньому, де не буде необхідності використати спеціальну техніку. Маса одного подібного блоку може варіюватися від 14 до 22 кілограм, і при цьому один квадрат вимагає не більше 9 порожнистих блоків. В якості основного матеріалу для виготовлення перекриття монолітного типу виробник застосовує кераміку або легкий бетон.

Перекриття Teriva – зручність монтажу

Виходячи з цього, конструкція цього типу перекриттів по праву вважається найбільш легкою з усіх наявних ЖБ-перекриттів. Варто розуміти, що вага 1 квадрата перекриття може складати від 190 до 400 кілограм. Тоді як загальне навантаження може варіюватися від 600 кілограм, до 1 тонни 2 кілограм. Що стосується конструктивної висоти, то цей параметр не менше 22 сантиметрів і не більше 34.

Незначна маса дає можливість не використати для роботи спеціальну техніку. При цьому для монтажних робіт не потрібна і складна механізація. Робота проводиться украй швидко і просто, але оскільки бетону треба декілька тижнів для того, щоб набрати необхідну міцність, терміни трохи збільшуються. В цей час перекриття не можна перевантажувати і встановлювати згори палети і інші предмети. Зрозуміло, для збірно-монолітного перекриття потрібні і опори. Приватники зазвичай використовують для цієї колоди, дошку обріза або кріплення.

Додаткова особливість конструкції збірно-монолітних перекриттів Терива – це можливість для реконструкції вже зведеної будівлі. У разі потреби виконання ремонту не буде особливих проблем – здатність, що несе, не постраждає. В цілому, цей вид монолітного перекриття дійсно нестримно розвивається. Він набирає популярність в Києві і регіонах України, і вже стали явним фаворитом у будівельній сфері.

Де замовити збірно-монолітні перекриття від заводу-виробника?

Компанія “Брего” є виробником будівельних матеріалів. Це гарантує високу і незмінну якість продукції. Замовляйте розрахунок збірно-монолітного перекриття Терива (Teriva) в Києві і усій Україні. Ми готові задовольнити будь-які потреби клієнтів.
Хочете замовити перекриття Теріва? Компанія BREGO – виробник перекриття Teriva в Україні та регіонах (Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Суми, Чернігів, Чернівці, Ужгород, Рівне, Черкаси, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Кіровоград, Маріуполь)

Перекриття Teriva знаходять по запитах: міжповерхові перекриття, збірно-монолітні перекриття, легкі перекриття Теріва, часторебристе перекриття, монолітні перекриття теріва, полегшені перекриття