BREGO – виробник перекриття Teriva в Україні

Компанія BREGO – виробник будівельних матеріалів. Свою діяльність ми почали в 2006 році.

Ми є компетентними партнерами в сфері виробництва, а також гарантами високої і незмінної якості. Ми готові задовольнити потреби клієнтів комплексним підходом, і тому, крім виготовлення і поставок матеріалів, готові надати професійні консультації.

Основною діяльністю нашої компанії є виготовлення якісної будівельної продукції на основі екологічного матеріалу – керамзиту, такої як: часто-ребристе збірно-монолітне перекриття ТЕРІВА (Teriva), монолітні плити Vector, керамзитобетонні стінові блоки і блоки для перегородок, фундаментні блоки.

Ми використовуємо весь арсенал наших технологій і матеріалів, які відповідають всім умовам сучасного виробництва, для того, щоб давати можливість нашим клієнтам будувати ефективно, швидко і дешево, але при цьому ще й красиво, доказом чого можуть послужити всі отримані  свідоцтва якості і ліцензії нашої продукції.

26 грудня Міжнародна Експертна Комісія нагородила ТОВ «БРЕГО» – Дипломом та «Знаком Якості», як переможця всеукраїнського конкурсу «КРАЩИЙ ПРОДУКТ РОКУ», програми «Національна конкурентоспроможність», за високу якість збірно – монолітних перекриттів «ТERIVA» і лідируючі позиції на ринку.

Співпраця

Компанія «Brego» завжди рада новим партнерським контактам.
Стабільність у відносинах перш за все!
Розглянемо різні варіанти співпраці, запропонуємо свої шляхи рішення виникаючих питань в процесі спільної роботи.

Компанія BREGO нагороджена національною нагородою «КРАЩИЙ ПРОДУКТ РОКУ»

Про компанію

BREGO – це ще і комплексне будівництво споруд і житлових будинків. Діяльність компанія почала в 2001 році. Першими вкладеннями, які здійснювалися фірмою BREGO, стали житлові будинки в Польщі. Багато ідей і технічні рішення, які впроваджуються і донині, орієнтуються на польські зразки.

001

Компанія БРЕГО спільно з компанією забудовником ТОВ «АРБ» почали будівництво житлового комплексу «Ресіталь» в Київській області площею 32 000 м2.

Наша компанія є постачальником будівельних матеріалів для всього об’єкта:
– стінові блоки
– Перегородкові блоки
– Монолітні плити перекриття VECTOR

Хочете замовити перекриття Теріва? Компанія BREGO – виробник перекриття Teriva в Україні та регіонах (Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Суми, Чернігів, Чернівці, Ужгород, Рівне, Черкаси, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Кіровоград, Маріуполь)

Перекриття Teriva знаходять по запитах: міжповерхові перекриття, збірно-монолітні перекриття, легкі перекриття Теріва, часторебристе перекриття, монолітні перекриття теріва, полегшені перекриття