Компанія BREGO - лідер ринку керамзито-бетонного перекриття "Теріва" в Україні та Польщі.

Замовити

Звоните сразу и получите консультацию!

(097) 212-07-61 (Viber/WhatsApp!)
(066) 255 24 13 (Viber/WhatsApp!)

Заявки на просчет принимаются круглосуточно

001

Наша Компанія "Brego Development" є забудовником в Польщі. Ми пропонуємо продаж комфортабельних котеджей у затишному містечку "Kwiatowe Tarasy" в м. Познань. "Brego Development" - доступність, затишок, надійність!Продукцiя ТОВ "Брего"

Brego – виробник Teriva в Україні

Компанія BREGO – виробник будівельних матеріалів по керамзитовою технології. Ми є компетентними партнерами в сфері виробництва, а також гарантами високої і постійної якості. Ми готові задовольнити потреби клієнтів комплексним підходом, і тому, крім виготовлення та постачання матеріалів, готові надати професійні консультації.

BREGO – це ще і комплексне будівництво споруд і житлових будинків. Діяльність компанія почала в 2001 році. Першими вкладеннями, які здійснювалися фірмою BREGO, стали житлові будинки в Польщі. Багато ідеї та технічні рішення, які впроваджуються і донині, орієнтуються на польські зразки.

Ми використовуємо весь арсенал наших технологій і матеріалів, які відповідають усім умовам сучасного виробництва, для того, щоб давати можливість нашим клієнтам будувати ефективно, швидко і дешево, але при цьому ще й красиво, доказом чого можуть послужити всі отримані нами свідоцтва якості та ліцензії нашої продукції.

26 грудня Міжнародна Експертна Комісія нагородила ТОВ “БРЕГО”- Дипломом і Знаком Якості“, як переможця всеукраїнського конкурсу “КРАЩИЙ ПРОДУКТ РОКУ”, програми “Національна конкурентоспроможність”, за високі якості збірно – монолітних керамзито-бетонних перекриттів “ТERIVA” і лідируючі позиції на ринку.

Компанія BREGO нагороджена національною нагородою “КРАЩИЙ ПРОДУКТ РОКУ”

Перекриття “Теріва” (Teriva): будівельні блоки

Вартість перекриття «TERIVA» за м2 формується з конкретних розмірів балок, ціни на які розраховуються в кожному випадку індивідуально.

Вартість блоку залишається незмінною.

Для Вашого комфорту Компанія «Брего» надає ряд послуг:

  • Безкоштовний прорахунок перекриття “Теріва” за Вашим кресленням або проектом з розкладкою балок і блоків.
  • Надаємо транспортні послуги по підбору транспортного засобу потрібного габариту .
  • Безкоштовна консультація та супровід при монтажі перекриття «TERIVA»

Відправте заявку на прорахунок з нашого сайту і переконайтеся в грамотних цінах і гнучкому індивідуальному підході!

Ви можете купити перекриття “Теріва” в Києві і регіонах України або дізнатися вартість по телефону. Перекриття “Теріва” знаходять за запитами: Міжповерхові перекриття Теріва, монолітні перекриття Teriva, легкі перекриття Теріва, збірно-монолітні перекриття, полегшені перекриття Теріва в Києві.

Співпраця

Компанія «Brego» завжди рада новим партнерським контактам.
Стабільність у відносинах перш за все!
Розглянемо різні варіанти співпраці, запропонуємо свої шляхи рішення виникаючих питань в процесі спільної роботи.