На даний момент з наявних технологій спорудження будівлі найбільш затребуваною і популярною вважається технологія монолітного будівництва. Цей процес припускає зведення конструктивних елементів з використанням бетоносодержащей суміші. Також застосовуються і спеціальні форми, на зразок опалубки. Усе це відбувається на самому об’єкті будівництва, і подібний виріб носить назву монолітне перекриття Терива (Teriva). Компанія “Брего” є виробником цього виду перекриттів і працює в Києві і по усій території країни.

Популярність монолітного перекриття у будівництві

За останній десяток років можна сміливо заявити про те, що монолітне будівництво багато в чому покращало і тепер займає своє лідируюче місце в цій сфері по території України. В цілому цю технологію перейняли у західноєвропейських країн, де в першу чергу прораховується економічна обгрунтованість кожного проекту.

Що стосується безпосередньо про зведення будинків, то збірні конструкції досить дорогі. Виходячи з цього західні будівельні компанії нечасто використовують їх на практиці. В основному перевагу віддають зведенню з моноліту, тобто монолітним перекриттям. У такому разі технологія значно дешевшає, а трудовитрати здійснюються тільки одного разу. Для будівельних компаній питання ціни грає особливо важливу роль. Додатковою особливістю є також і те, що увесь процес здійснюється безпосередньо на майданчику.

Вже довгий час говорять про те, що монолітне будівництво сильно покращало і невпинно продовжує розвиватися по території Києва і України в цілому. Адже з цією технологією багато в чому здешевлюється процес, це стосується в першу чергу робочої сили. Багато в чому прогресивним вважається використання монолітних перекриттів, що дозволяє створити необхідну форму і розміри. Також важливо, щоб все було максимально надійним і міцним. На даний момент монолітні перекриття часто застосовуються в ході будівництва котеджів, адже це робить зведення дешевим і простим.

Є декілька типів монолітних перекриттів Терива:

1. Ребристі. Конструкція таких монолітних перекриттів виконана у вигляді взаємозв’язаних монолітних балок, що перехрещуються, і плити. Елементом перекриття виступає головна балка, тобто прогін. А перпендикулярно в даному випадку розташовані вже ребра, тобто другорядні балки.
2. Кесонні. Подібна конструкція є пересічними балками однакового розміру, усе це монолітно пов’язано безпосередньо з плитою. І наявні поглиблення іменовані “кесонами”.
3. Безбалочнi. Це суцільна монолітна плита, яка лягає на колони. Вверху кожної колони передбачено потовщення.
4. Також виділяють Г-подібні безбалочные перекриття, які зводять з перегородками в опалубці, у такому разі використовують спеціальні щити Г-подібної форми.

Є безліч різних програм, які дають можливість розрахувати, і надалі оптимально армувати монолітні перекриття Терива залежно від конфігурації їх призначення.

Основні переваги збірно-монолітного перекриття:

1. Конструкція підходить для будь-якої споруди, і не грає ніякої ролі ширина або форма прольотів.
2. Якісна акустика, і товщину в 14 сантиметрів буде досить щоб повністю подавити шуми.
3. Нижня поверхня абсолютно гладка, а для чистової обробки використовується тільки штукатурка, це буде цілком досить.
4. Монолітна конструкція дозволяє робити винесення для балконів, також в незалежності від форми, і немає ніякої необхідності встановлювати додаткові опори.

Монолітне перекриття Терива (Teriva) від заводу-виробника

Компанія “Брего” – виробник будівельних матеріалів, що гарантує високу якість продукції. Замовляйте монолітні і збірно-монолітні перекриття Терива (Teriva) в Києві і усій Україні. Ми готові задовольнити будь-які потреби клієнтів.

Хочете замовити перекриття Теріва? Компанія BREGO – виробник перекриття Teriva в Україні та регіонах (Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Суми, Чернігів, Чернівці, Ужгород, Рівне, Черкаси, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Кіровоград, Маріуполь)

Перекриття Teriva знаходять по запитах: міжповерхові перекриття, збірно-монолітні перекриття, легкі перекриття Теріва, часторебристе перекриття, монолітні перекриття теріва, полегшені перекриття