Легкі перекриття Терива використовуються для монтажу межэтажных перекриттів. Вони є збірними монолітними часторебристые блоками заводського виготовлення. Завдяки збірній конструкції і невеликій масі, такі перекриття можна встановлювати без залучення підйомних кранів.

При монтажі полегшених монолітних перекриттів спочатку на стіни укладаються несучі балки, між якими закладаються блоки заповнювача. Після цього встановлюються армуючий пояс з арматури, який заливається бетоном.

Основні переваги легкого перекриття “Теріва”

Унікальна конструкція легких перекриттів Терива дозволяє добитися значної економії в порівнянні з традиційними перекриттями:

– Відсутність необхідності в установці армопояса;

– Простота в облаштуванні технічних отворів (вентиляційних каналів, димарів, сходових отворів);

– Бетонування верхньої частини перекриття виконує роль чорнового стягування підлоги, тому немає необхідності виконувати її окремо.

– Немає нужди у використанні спецтехніки і підйомних механізмів, оскільки невелика маса перекриттів дозволяє встановлювати їх вручну;

За що цінують легкі перекриття Teriva в Україні

Компактність і легкість дає можливість доставки перекриттів Терива в Києві площею до 150 м2 в одній машині. Простота конструкції забезпечує зручність монтажу. Самі перекриття виготовляються таким чином, що допустити будь-яку помилку при монтажі неможливо. До того ж, при купівлі перекриття Терива клієнт отримує детальну розкладку з вказівкою розмірів балок і їх розташуванням. При будівництві не треба закладати арматуру, що окремо несе, – вона закладена в перекриття вже на заводі.

Де замовити будівельні перекриття від заводу-виробника?

Компанія “Брего” є виробником будівельних матеріалів. Це гарантує високу і незмінну якість продукції. Замовляйте розрахунок легких перекриттів Терива (Teriva) в Києві і усій Україні. Ми готові задовольнити будь-які потреби клієнтів.

Хочете замовити перекриття Теріва? Компанія BREGO – виробник перекриття Teriva в Україні та регіонах (Київ, Дніпро, Львів, Харків, Одеса, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Суми, Чернігів, Чернівці, Ужгород, Рівне, Черкаси, Полтава, Кременчук, Кривий Ріг, Кіровоград, Маріуполь)

Перекриття Teriva знаходять по запитах: міжповерхові перекриття, збірно-монолітні перекриття, легкі перекриття Теріва, часторебристе перекриття, монолітні перекриття теріва, полегшені перекриття